Villeroy & Boch – Gültaş Yapı | İstanbul – Avrupa / Mecidiyeköy

260 yılı aşan tarihiyle Villeroy & Boch Grubu’nun kurumsal yapısını oluşturan özellikleri arasında; özgünlük, inovatif düşünce biçimi, güçlü bir müşteri-odaklı üretim kültürü ve pazar gerekliliklerine göre stratejilerini hızla şekillendirebilme yeteneği öne çıkıyor. Bugün 125 ülkede faaliyet gösteren Villeroy & Boch, uluslarası bilinilirliği son derece yüksek bir Avrupalı Yaşam tarzı markası olarak öne çıkıyor.

Karo bölümü konut ve ticari mekanlarda (oteller, yüzme havuzları) zemin ve duvarlar icin modern karo tasarımları gerçekleştirmektedir.

Seramik banyo malzemeleri koleksiyonları, banyo mobilyaları ve mutfak eviyeleri ise "Banyo ve Seramik Sağlık Gereçleri" bölümü tarafından sunulmaktadır.

Telefon: +90 212-2758015
Cep Telefonu:
Fax: +90 212-2759531
Web: www.intema.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Ortaklar Cad. No:2/a
Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul – Avrupa

İstanbul - Avrupa Mecidiyeköy bölgesinde bulunan Villeroy & Boch – Gültaş Yapı | İstanbul – Avrupa / Mecidiyeköy firması Ortaklar Cad. No:2/a Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul - Avrupa adresindedir. Villeroy & Boch – Gültaş Yapı | İstanbul – Avrupa / Mecidiyeköy telefon numarası +90 212-2758015'dır. Villeroy & Boch – Gültaş Yapı | İstanbul – Avrupa / Mecidiyeköy web sitesi www.intema.com.tr dir
Villeroy & Boch – Gültaş Yapı | İstanbul – Avrupa / Mecidiyeköy bugüne kadar 282 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.