Anahtar Kelime ya da Firma İsmi Yazın Arayın
Custom Search

TTNET WiFi Noktası Taksim

TTNET WiFi Noktası Taksim | İstanbul – Avrupa / Taksim - İstiklal Cad. Fitaş Pasajı No:12 K:2 Taksim, Beyoğlu, İstanbul - Avrupa adresinde bulunan TTNET WiFi Noktası Taksim | İstanbul – Avrupa / Taksim iletişim bilgileri, telefon numarası, harita, nasıl giderim sorularının cevabı aşağıdaki gibidir. TTNET WiFi Noktası Taksim | İstanbul – Avrupa / Taksim hakkında yorum yapmak için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz. Diğer İnternet Kafeler ve Wi-Fi Noktaları (Kablosuz Erişim) için tıklayın.

TTNET WiFi Noktası Taksim | İstanbul – Avrupa / Taksim

TTNET WiFi, ev ve işyeri dışında Türkiye’nin 81 ilinde binlerce servis noktasında kablosuz internete bağlanabileceğiniz güvenli genişbant internet erişim hizmetidir.

Kafede, marinada otururken; yurtta, üniversitede çalışırken; alışveriş merkezinde gezerken; havaalanında, feribotta seyahat ederken güvenli ve ekonomik kablosuz internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Taşınabilir ve tablet bilgisayarınız veya WiFi uyumlu cep telefonunuz ile özgürce internete bağlanabilirsiniz. Başka herhangi bir ek donanıma ihtiyacınız yoktur.

TTNET aboneleri aylık hediye dakikalarını kullanarak, TTNET abonesi olmayanlar ise 120 dakikalık ve günlük paketlerden kolayca alarak TTNET WiFi hizmetinden yararlanabilir.

TTNET WiFi evinizdeki internet kotanızdan kullanmaz!

TTNET WiFi ile TTNET, evinizin dışında da yanınızda!

Telefon:
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.ttnetwifi.com.tr
E-posta: wifinoktasi@ttnet.com.tr
Adres: İstiklal Cad. Fitaş Pasajı No:12 K:2
Taksim, Beyoğlu, İstanbul – Avrupa
Adres tarifi: Fitaş Pasajı 2. Kattında, KFC Kentucky Fried Chicken İçinde

Yorum

yorum

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...
Facebook Twitter Google+

TTNET WiFi Noktası Taksim Yol Tarifi

---
İstiklal Cad. Fitaş Pasajı No:12 K:2 Taksim, Beyoğlu, İstanbul - Avrupa adresinde bulunan TTNET WiFi Noktası Taksim | İstanbul – Avrupa / Taksim 06 Aralık 2014 tarihinde eklenmiş ve 119 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

TTNET WiFi Noktası Taksim Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz