TTNET WiFi Noktası Bahçelievler | İstanbul – Avrupa / Bahçelievler Merkez

TTNET WiFi, ev ve işyeri dışında Türkiye’nin 81 ilinde binlerce servis noktasında kablosuz internete bağlanabileceğiniz güvenli genişbant internet erişim hizmetidir.

Kafede, marinada otururken; yurtta, üniversitede çalışırken; alışveriş merkezinde gezerken; havaalanında, feribotta seyahat ederken güvenli ve ekonomik kablosuz internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Taşınabilir ve tablet bilgisayarınız veya WiFi uyumlu cep telefonunuz ile özgürce internete bağlanabilirsiniz. Başka herhangi bir ek donanıma ihtiyacınız yoktur.

TTNET aboneleri aylık hediye dakikalarını kullanarak, TTNET abonesi olmayanlar ise 120 dakikalık ve günlük paketlerden kolayca alarak TTNET WiFi hizmetinden yararlanabilir.

TTNET WiFi evinizdeki internet kotanızdan kullanmaz!

TTNET WiFi ile TTNET, evinizin dışında da yanınızda!

Telefon:
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.ttnetwifi.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Eski Londra Asfaltı No:2
Bahçelievler Merkez, Bahçelievler, İstanbul – Avrupa
Adres tarifi: Medicana İçinde

İstanbul - Avrupa Bahçelievler Merkez bölgesinde bulunan TTNET WiFi Noktası Bahçelievler | İstanbul – Avrupa / Bahçelievler Merkez firması Eski Londra Asfaltı No:2 Bahçelievler Merkez, Bahçelievler, İstanbul - Avrupa adresindedir. TTNET WiFi Noktası Bahçelievler | İstanbul – Avrupa / Bahçelievler Merkez telefon numarası 'dır. TTNET WiFi Noktası Bahçelievler | İstanbul – Avrupa / Bahçelievler Merkez web sitesi www.ttnetwifi.com.tr dir
TTNET WiFi Noktası Bahçelievler | İstanbul – Avrupa / Bahçelievler Merkez bugüne kadar 86 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.