TTNET WiFi Noktası Bahçelievler | İstanbul – Avrupa / Akıncılar

TTNET WiFi, ev ve işyeri dışında Türkiye’nin 81 ilinde binlerce servis noktasında kablosuz internete bağlanabileceğiniz güvenli genişbant internet erişim hizmetidir.

Kafede, marinada otururken; yurtta, üniversitede çalışırken; alışveriş merkezinde gezerken; havaalanında, feribotta seyahat ederken güvenli ve ekonomik kablosuz internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Taşınabilir ve tablet bilgisayarınız veya WiFi uyumlu cep telefonunuz ile özgürce internete bağlanabilirsiniz. Başka herhangi bir ek donanıma ihtiyacınız yoktur.

TTNET aboneleri aylık hediye dakikalarını kullanarak, TTNET abonesi olmayanlar ise 120 dakikalık ve günlük paketlerden kolayca alarak TTNET WiFi hizmetinden yararlanabilir.

TTNET WiFi evinizdeki internet kotanızdan kullanmaz!

TTNET WiFi ile TTNET, evinizin dışında da yanınızda!

Telefon:
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.ttnetwifi.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Haznedar Mah. Bağcılar Cad. No:3
Akıncılar, Güngören, İstanbul – Avrupa
Adres tarifi: Seyidoğlu İçinde

İstanbul - Avrupa Akıncılar bölgesinde bulunan TTNET WiFi Noktası Bahçelievler | İstanbul – Avrupa / Akıncılar firması Haznedar Mah. Bağcılar Cad. No:3 Akıncılar, Güngören, İstanbul - Avrupa adresindedir. TTNET WiFi Noktası Bahçelievler | İstanbul – Avrupa / Akıncılar telefon numarası 'dır. TTNET WiFi Noktası Bahçelievler | İstanbul – Avrupa / Akıncılar web sitesi www.ttnetwifi.com.tr dir
TTNET WiFi Noktası Bahçelievler | İstanbul – Avrupa / Akıncılar bugüne kadar 143 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.