The Body Shop | İstanbul – Avrupa / Zuhuratbaba

Doğal içerikli ürünlerle güçlü etik değerleri bir araya getiren ve “Kalpten Gelen Güzellik”e inanan The Body Shop için gerçek güzellik; güzel bir yüzden de öte, iyi hissetmek ve iyilik yapmaktır.
The Body Shop dünyanın dört bir köşesinden temin ettiği en iyi ve nadir hammaddeler içeren ürünlerini, sevgi ve özenle üretir. Zanaatkar çiftçilerin becerileri ile kendi tecrübesini birleştirerek kullanımı keyifli ve etkili ürünler üreten The Body Shop, üretici toplulukların da fayda sağlayabilmesi için Adil Ticaret ürünlerini kullanır. Üretim sürecinde hayvanlar üzerinde test yapmaz ve tüm ürünleri %100 vejetaryendir. Farkında olduğu sorunlara dair tutkulu kampanyalar yürüten, aktivizmle içiçe bir markadır. Her zaman insanları, hayvanları ve dünyayı düşünerek çalışır.

Telefon: +90 212-6603774
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.thebodyshop.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: İncirli Cad. Town Center No:11 K:1 D:16
Zuhuratbaba, Bakırköy, İstanbul – Avrupa
Adres tarifi: Town Center 1. Katında

İstanbul - Avrupa Zuhuratbaba bölgesinde bulunan The Body Shop | İstanbul – Avrupa / Zuhuratbaba firması İncirli Cad. Town Center No:11 K:1 D:16 Zuhuratbaba, Bakırköy, İstanbul - Avrupa adresindedir. The Body Shop | İstanbul – Avrupa / Zuhuratbaba telefon numarası +90 212-6603774'dır. The Body Shop | İstanbul – Avrupa / Zuhuratbaba web sitesi www.thebodyshop.com.tr dir
The Body Shop | İstanbul – Avrupa / Zuhuratbaba bugüne kadar 85 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.