The Body Shop | İstanbul – Avrupa / Yıldırım

Doğal içerikli ürünlerle güçlü etik değerleri bir araya getiren ve “Kalpten Gelen Güzellik”e inanan The Body Shop için gerçek güzellik; güzel bir yüzden de öte, iyi hissetmek ve iyilik yapmaktır.
The Body Shop dünyanın dört bir köşesinden temin ettiği en iyi ve nadir hammaddeler içeren ürünlerini, sevgi ve özenle üretir. Zanaatkar çiftçilerin becerileri ile kendi tecrübesini birleştirerek kullanımı keyifli ve etkili ürünler üreten The Body Shop, üretici toplulukların da fayda sağlayabilmesi için Adil Ticaret ürünlerini kullanır. Üretim sürecinde hayvanlar üzerinde test yapmaz ve tüm ürünleri %100 vejetaryendir. Farkında olduğu sorunlara dair tutkulu kampanyalar yürüten, aktivizmle içiçe bir markadır. Her zaman insanları, hayvanları ve dünyayı düşünerek çalışır.

Telefon: +90 212-6408860
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.thebodyshop.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Kocatepe Mah. Paşa Cad. 12. Sok. Forum İstanbul Gf Blok K:Giriş D:177
Yıldırım, Bayrampaşa, İstanbul – Avrupa
Adres tarifi: Forum İstanbul Giriş Katında

İstanbul - Avrupa Yıldırım bölgesinde bulunan The Body Shop | İstanbul – Avrupa / Yıldırım firması Kocatepe Mah. Paşa Cad. 12. Sok. Forum İstanbul Gf Blok K:Giriş D:177 Yıldırım, Bayrampaşa, İstanbul - Avrupa adresindedir. The Body Shop | İstanbul – Avrupa / Yıldırım telefon numarası +90 212-6408860'dır. The Body Shop | İstanbul – Avrupa / Yıldırım web sitesi www.thebodyshop.com.tr dir
The Body Shop | İstanbul – Avrupa / Yıldırım bugüne kadar 120 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.