The Body Shop | İstanbul – Avrupa / Taksim

Doğal içerikli ürünlerle güçlü etik değerleri bir araya getiren ve “Kalpten Gelen Güzellik”e inanan The Body Shop için gerçek güzellik; güzel bir yüzden de öte, iyi hissetmek ve iyilik yapmaktır.
The Body Shop dünyanın dört bir köşesinden temin ettiği en iyi ve nadir hammaddeler içeren ürünlerini, sevgi ve özenle üretir. Zanaatkar çiftçilerin becerileri ile kendi tecrübesini birleştirerek kullanımı keyifli ve etkili ürünler üreten The Body Shop, üretici toplulukların da fayda sağlayabilmesi için Adil Ticaret ürünlerini kullanır. Üretim sürecinde hayvanlar üzerinde test yapmaz ve tüm ürünleri %100 vejetaryendir. Farkında olduğu sorunlara dair tutkulu kampanyalar yürüten, aktivizmle içiçe bir markadır. Her zaman insanları, hayvanları ve dünyayı düşünerek çalışır.

Telefon: +90 212-2498567
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.thebodyshop.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: İstiklal Cad. No:71
Taksim, Beyoğlu, İstanbul – Avrupa

İstanbul - Avrupa Taksim bölgesinde bulunan The Body Shop | İstanbul – Avrupa / Taksim firması İstiklal Cad. No:71 Taksim, Beyoğlu, İstanbul - Avrupa adresindedir. The Body Shop | İstanbul – Avrupa / Taksim telefon numarası +90 212-2498567'dır. The Body Shop | İstanbul – Avrupa / Taksim web sitesi www.thebodyshop.com.tr dir
The Body Shop | İstanbul – Avrupa / Taksim bugüne kadar 510 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.