The Body Shop | İstanbul – Avrupa / Şişli Merkez

Doğal içerikli ürünlerle güçlü etik değerleri bir araya getiren ve “Kalpten Gelen Güzellik”e inanan The Body Shop için gerçek güzellik; güzel bir yüzden de öte, iyi hissetmek ve iyilik yapmaktır.
The Body Shop dünyanın dört bir köşesinden temin ettiği en iyi ve nadir hammaddeler içeren ürünlerini, sevgi ve özenle üretir. Zanaatkar çiftçilerin becerileri ile kendi tecrübesini birleştirerek kullanımı keyifli ve etkili ürünler üreten The Body Shop, üretici toplulukların da fayda sağlayabilmesi için Adil Ticaret ürünlerini kullanır. Üretim sürecinde hayvanlar üzerinde test yapmaz ve tüm ürünleri %100 vejetaryendir. Farkında olduğu sorunlara dair tutkulu kampanyalar yürüten, aktivizmle içiçe bir markadır. Her zaman insanları, hayvanları ve dünyayı düşünerek çalışır.

Telefon: +90 212-3800229
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.thebodyshop.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Büyükdere Cad. İstanbul Cevahir Alışveriş Ve Eğlence Merkezi No:22 K:1 D:104
Şişli Merkez, Şişli, İstanbul – Avrupa
Adres tarifi: İstanbul Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi 1. Katında

İstanbul - Avrupa Şişli Merkez bölgesinde bulunan The Body Shop | İstanbul – Avrupa / Şişli Merkez firması Büyükdere Cad. İstanbul Cevahir Alışveriş Ve Eğlence Merkezi No:22 K:1 D:104 Şişli Merkez, Şişli, İstanbul - Avrupa adresindedir. The Body Shop | İstanbul – Avrupa / Şişli Merkez telefon numarası +90 212-3800229'dır. The Body Shop | İstanbul – Avrupa / Şişli Merkez web sitesi www.thebodyshop.com.tr dir
The Body Shop | İstanbul – Avrupa / Şişli Merkez bugüne kadar 137 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.