The Body Shop | İstanbul – Avrupa / Mecidiyeköy

Doğal içerikli ürünlerle güçlü etik değerleri bir araya getiren ve “Kalpten Gelen Güzellik”e inanan The Body Shop için gerçek güzellik; güzel bir yüzden de öte, iyi hissetmek ve iyilik yapmaktır.
The Body Shop dünyanın dört bir köşesinden temin ettiği en iyi ve nadir hammaddeler içeren ürünlerini, sevgi ve özenle üretir. Zanaatkar çiftçilerin becerileri ile kendi tecrübesini birleştirerek kullanımı keyifli ve etkili ürünler üreten The Body Shop, üretici toplulukların da fayda sağlayabilmesi için Adil Ticaret ürünlerini kullanır. Üretim sürecinde hayvanlar üzerinde test yapmaz ve tüm ürünleri %100 vejetaryendir. Farkında olduğu sorunlara dair tutkulu kampanyalar yürüten, aktivizmle içiçe bir markadır. Her zaman insanları, hayvanları ve dünyayı düşünerek çalışır.

Telefon: +90 212-3476932
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.thebodyshop.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Cemal Sahir Cad. Profilo Alışveriş Merkezi No:33 K:Giriş D:2
Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul – Avrupa
Adres tarifi: Profilo Alışveriş Merkezi Giriş Katında

İstanbul - Avrupa Mecidiyeköy bölgesinde bulunan The Body Shop | İstanbul – Avrupa / Mecidiyeköy firması Cemal Sahir Cad. Profilo Alışveriş Merkezi No:33 K:Giriş D:2 Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul - Avrupa adresindedir. The Body Shop | İstanbul – Avrupa / Mecidiyeköy telefon numarası +90 212-3476932'dır. The Body Shop | İstanbul – Avrupa / Mecidiyeköy web sitesi www.thebodyshop.com.tr dir
The Body Shop | İstanbul – Avrupa / Mecidiyeköy bugüne kadar 91 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.