The Body Shop | İstanbul – Avrupa / Kartaltepe

Doğal içerikli ürünlerle güçlü etik değerleri bir araya getiren ve “Kalpten Gelen Güzellik”e inanan The Body Shop için gerçek güzellik; güzel bir yüzden de öte, iyi hissetmek ve iyilik yapmaktır.
The Body Shop dünyanın dört bir köşesinden temin ettiği en iyi ve nadir hammaddeler içeren ürünlerini, sevgi ve özenle üretir. Zanaatkar çiftçilerin becerileri ile kendi tecrübesini birleştirerek kullanımı keyifli ve etkili ürünler üreten The Body Shop, üretici toplulukların da fayda sağlayabilmesi için Adil Ticaret ürünlerini kullanır. Üretim sürecinde hayvanlar üzerinde test yapmaz ve tüm ürünleri %100 vejetaryendir. Farkında olduğu sorunlara dair tutkulu kampanyalar yürüten, aktivizmle içiçe bir markadır. Her zaman insanları, hayvanları ve dünyayı düşünerek çalışır.

Telefon: +90 212-4666929
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.thebodyshop.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Osmaniye Mah. Çobançeşme Koşuyolu Bulv. Marmara Forum Alışveriş Merkezi No:3 K:1 D:121
Kartaltepe, Bakırköy, İstanbul – Avrupa
Adres tarifi: Marmara Forum Alışveriş Merkezi 1. Katında

İstanbul - Avrupa Kartaltepe bölgesinde bulunan The Body Shop | İstanbul – Avrupa / Kartaltepe firması Osmaniye Mah. Çobançeşme Koşuyolu Bulv. Marmara Forum Alışveriş Merkezi No:3 K:1 D:121 Kartaltepe, Bakırköy, İstanbul - Avrupa adresindedir. The Body Shop | İstanbul – Avrupa / Kartaltepe telefon numarası +90 212-4666929'dır. The Body Shop | İstanbul – Avrupa / Kartaltepe web sitesi www.thebodyshop.com.tr dir
The Body Shop | İstanbul – Avrupa / Kartaltepe bugüne kadar 124 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.