The Body Shop | İstanbul – Avrupa / Florya

Doğal içerikli ürünlerle güçlü etik değerleri bir araya getiren ve “Kalpten Gelen Güzellik”e inanan The Body Shop için gerçek güzellik; güzel bir yüzden de öte, iyi hissetmek ve iyilik yapmaktır.
The Body Shop dünyanın dört bir köşesinden temin ettiği en iyi ve nadir hammaddeler içeren ürünlerini, sevgi ve özenle üretir. Zanaatkar çiftçilerin becerileri ile kendi tecrübesini birleştirerek kullanımı keyifli ve etkili ürünler üreten The Body Shop, üretici toplulukların da fayda sağlayabilmesi için Adil Ticaret ürünlerini kullanır. Üretim sürecinde hayvanlar üzerinde test yapmaz ve tüm ürünleri %100 vejetaryendir. Farkında olduğu sorunlara dair tutkulu kampanyalar yürüten, aktivizmle içiçe bir markadır. Her zaman insanları, hayvanları ve dünyayı düşünerek çalışır.

Telefon: +90 212-5738310
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.thebodyshop.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Şenlikköy Mah. Halkalı Cad. Aqua Florya Alışveriş Ve Yaşam Merkezi No:93 K:1 D:18
Florya, Bakırköy, İstanbul – Avrupa
Adres tarifi: Aqua Florya Alışveriş ve Yaşam Merkezi 1 .Katında

İstanbul - Avrupa Florya bölgesinde bulunan The Body Shop | İstanbul – Avrupa / Florya firması Şenlikköy Mah. Halkalı Cad. Aqua Florya Alışveriş Ve Yaşam Merkezi No:93 K:1 D:18 Florya, Bakırköy, İstanbul - Avrupa adresindedir. The Body Shop | İstanbul – Avrupa / Florya telefon numarası +90 212-5738310'dır. The Body Shop | İstanbul – Avrupa / Florya web sitesi www.thebodyshop.com.tr dir
The Body Shop | İstanbul – Avrupa / Florya bugüne kadar 124 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.