The Body Shop | İstanbul – Avrupa / Ardıçlı

Doğal içerikli ürünlerle güçlü etik değerleri bir araya getiren ve “Kalpten Gelen Güzellik”e inanan The Body Shop için gerçek güzellik; güzel bir yüzden de öte, iyi hissetmek ve iyilik yapmaktır.
The Body Shop dünyanın dört bir köşesinden temin ettiği en iyi ve nadir hammaddeler içeren ürünlerini, sevgi ve özenle üretir. Zanaatkar çiftçilerin becerileri ile kendi tecrübesini birleştirerek kullanımı keyifli ve etkili ürünler üreten The Body Shop, üretici toplulukların da fayda sağlayabilmesi için Adil Ticaret ürünlerini kullanır. Üretim sürecinde hayvanlar üzerinde test yapmaz ve tüm ürünleri %100 vejetaryendir. Farkında olduğu sorunlara dair tutkulu kampanyalar yürüten, aktivizmle içiçe bir markadır. Her zaman insanları, hayvanları ve dünyayı düşünerek çalışır.

Telefon: +90 212-3977076
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.thebodyshop.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Sanayi Mah. 1655 Sok. Akbatı Alışveriş Ve Yaşam Merkezi No:6 K:1 D:141
Ardıçlı, Esenyurt, İstanbul – Avrupa
Adres tarifi: Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi 1. Katında

İstanbul - Avrupa Ardıçlı bölgesinde bulunan The Body Shop | İstanbul – Avrupa / Ardıçlı firması Sanayi Mah. 1655 Sok. Akbatı Alışveriş Ve Yaşam Merkezi No:6 K:1 D:141 Ardıçlı, Esenyurt, İstanbul - Avrupa adresindedir. The Body Shop | İstanbul – Avrupa / Ardıçlı telefon numarası +90 212-3977076'dır. The Body Shop | İstanbul – Avrupa / Ardıçlı web sitesi www.thebodyshop.com.tr dir
The Body Shop | İstanbul – Avrupa / Ardıçlı bugüne kadar 237 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.