The Body Shop | İstanbul – Asya / Koşuyolu

Doğal içerikli ürünlerle güçlü etik değerleri bir araya getiren ve “Kalpten Gelen Güzellik”e inanan The Body Shop için gerçek güzellik; güzel bir yüzden de öte, iyi hissetmek ve iyilik yapmaktır.
The Body Shop dünyanın dört bir köşesinden temin ettiği en iyi ve nadir hammaddeler içeren ürünlerini, sevgi ve özenle üretir. Zanaatkar çiftçilerin becerileri ile kendi tecrübesini birleştirerek kullanımı keyifli ve etkili ürünler üreten The Body Shop, üretici toplulukların da fayda sağlayabilmesi için Adil Ticaret ürünlerini kullanır. Üretim sürecinde hayvanlar üzerinde test yapmaz ve tüm ürünleri %100 vejetaryendir. Farkında olduğu sorunlara dair tutkulu kampanyalar yürüten, aktivizmle içiçe bir markadır. Her zaman insanları, hayvanları ve dünyayı düşünerek çalışır.

Telefon: +90 216-4287570
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.thebodyshop.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Acıbadem Mah. Fatih Cad. Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi No:1 K:Giriş
Koşuyolu, Kadıköy, İstanbul – Asya
Adres tarifi: Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi Giriş Katında

İstanbul - Asya Koşuyolu bölgesinde bulunan The Body Shop | İstanbul – Asya / Koşuyolu firması Acıbadem Mah. Fatih Cad. Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi No:1 K:Giriş Koşuyolu, Kadıköy, İstanbul - Asya adresindedir. The Body Shop | İstanbul – Asya / Koşuyolu telefon numarası +90 216-4287570'dır. The Body Shop | İstanbul – Asya / Koşuyolu web sitesi www.thebodyshop.com.tr dir
The Body Shop | İstanbul – Asya / Koşuyolu bugüne kadar 193 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.