The Body Shop | İstanbul – Asya / Ihlamurkuyu

Doğal içerikli ürünlerle güçlü etik değerleri bir araya getiren ve “Kalpten Gelen Güzellik”e inanan The Body Shop için gerçek güzellik; güzel bir yüzden de öte, iyi hissetmek ve iyilik yapmaktır.
The Body Shop dünyanın dört bir köşesinden temin ettiği en iyi ve nadir hammaddeler içeren ürünlerini, sevgi ve özenle üretir. Zanaatkar çiftçilerin becerileri ile kendi tecrübesini birleştirerek kullanımı keyifli ve etkili ürünler üreten The Body Shop, üretici toplulukların da fayda sağlayabilmesi için Adil Ticaret ürünlerini kullanır. Üretim sürecinde hayvanlar üzerinde test yapmaz ve tüm ürünleri %100 vejetaryendir. Farkında olduğu sorunlara dair tutkulu kampanyalar yürüten, aktivizmle içiçe bir markadır. Her zaman insanları, hayvanları ve dünyayı düşünerek çalışır.

Telefon: +90 216-2907546
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.thebodyshop.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Fatih Sultan Mehmet Mah. Bağımsız Bölüm Balkan Cad. Buyaka No:56 K:Giriş D:79
Ihlamurkuyu, Ümraniye, İstanbul – Asya
Adres tarifi: Buyaka Giriş Katında

İstanbul - Asya Ihlamurkuyu bölgesinde bulunan The Body Shop | İstanbul – Asya / Ihlamurkuyu firması Fatih Sultan Mehmet Mah. Bağımsız Bölüm Balkan Cad. Buyaka No:56 K:Giriş D:79 Ihlamurkuyu, Ümraniye, İstanbul - Asya adresindedir. The Body Shop | İstanbul – Asya / Ihlamurkuyu telefon numarası +90 216-2907546'dır. The Body Shop | İstanbul – Asya / Ihlamurkuyu web sitesi www.thebodyshop.com.tr dir
The Body Shop | İstanbul – Asya / Ihlamurkuyu bugüne kadar 123 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.