The Body Shop | İstanbul – Asya / İçerenköy

Doğal içerikli ürünlerle güçlü etik değerleri bir araya getiren ve “Kalpten Gelen Güzellik”e inanan The Body Shop için gerçek güzellik; güzel bir yüzden de öte, iyi hissetmek ve iyilik yapmaktır.
The Body Shop dünyanın dört bir köşesinden temin ettiği en iyi ve nadir hammaddeler içeren ürünlerini, sevgi ve özenle üretir. Zanaatkar çiftçilerin becerileri ile kendi tecrübesini birleştirerek kullanımı keyifli ve etkili ürünler üreten The Body Shop, üretici toplulukların da fayda sağlayabilmesi için Adil Ticaret ürünlerini kullanır. Üretim sürecinde hayvanlar üzerinde test yapmaz ve tüm ürünleri %100 vejetaryendir. Farkında olduğu sorunlara dair tutkulu kampanyalar yürüten, aktivizmle içiçe bir markadır. Her zaman insanları, hayvanları ve dünyayı düşünerek çalışır.

Telefon: +90 216-4480631
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.thebodyshop.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Eski Genoto Arsası Carrefoursa K:1
İçerenköy, Ataşehir, İstanbul – Asya
Adres tarifi: CarrefourSA 1. Katında

İstanbul - Asya İçerenköy bölgesinde bulunan The Body Shop | İstanbul – Asya / İçerenköy firması Eski Genoto Arsası Carrefoursa K:1 İçerenköy, Ataşehir, İstanbul - Asya adresindedir. The Body Shop | İstanbul – Asya / İçerenköy telefon numarası +90 216-4480631'dır. The Body Shop | İstanbul – Asya / İçerenköy web sitesi www.thebodyshop.com.tr dir
The Body Shop | İstanbul – Asya / İçerenköy bugüne kadar 129 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.