The Body Shop | İstanbul – Asya / Erenköy

Doğal içerikli ürünlerle güçlü etik değerleri bir araya getiren ve “Kalpten Gelen Güzellik”e inanan The Body Shop için gerçek güzellik; güzel bir yüzden de öte, iyi hissetmek ve iyilik yapmaktır.
The Body Shop dünyanın dört bir köşesinden temin ettiği en iyi ve nadir hammaddeler içeren ürünlerini, sevgi ve özenle üretir. Zanaatkar çiftçilerin becerileri ile kendi tecrübesini birleştirerek kullanımı keyifli ve etkili ürünler üreten The Body Shop, üretici toplulukların da fayda sağlayabilmesi için Adil Ticaret ürünlerini kullanır. Üretim sürecinde hayvanlar üzerinde test yapmaz ve tüm ürünleri %100 vejetaryendir. Farkında olduğu sorunlara dair tutkulu kampanyalar yürüten, aktivizmle içiçe bir markadır. Her zaman insanları, hayvanları ve dünyayı düşünerek çalışır.

Telefon: +90 216-3601332
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.thebodyshop.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Bağdat Cad. Yenel Apt. No:350/b K:Zemin
Erenköy, Kadıköy, İstanbul – Asya

İstanbul - Asya Erenköy bölgesinde bulunan The Body Shop | İstanbul – Asya / Erenköy firması Bağdat Cad. Yenel Apt. No:350/b K:Zemin Erenköy, Kadıköy, İstanbul - Asya adresindedir. The Body Shop | İstanbul – Asya / Erenköy telefon numarası +90 216-3601332'dır. The Body Shop | İstanbul – Asya / Erenköy web sitesi www.thebodyshop.com.tr dir
The Body Shop | İstanbul – Asya / Erenköy bugüne kadar 105 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.