Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Yeşilköy

Starbucks kurulduğu 1971 yılından bu yana, dünyadaki en yüksek kaliteli arabica kahve çekirdeklerini satın almaktadır. Bugün dünya genelinde hizmet veren Starbucks Coffee, kaliteli kahve alımı ve kavurmasında dünyanın önde gelen perakende şirketidir. Starbucks Türkiye’de de 2003 yılından bu yana kusursuz hizmet anlayışı ve şirket ilkelerine olan değişmez bağlılığı ile misafirlerine her fincanda eşsiz Starbucks deneyimini sunmaktadır.
Starbucks Deneyiminin temel parçaları; mağazalarımız, partnerlerimiz (mağaza çalışanlarımız) ve misafirlerimizden oluşmaktadır. Birbirinden ayrılmaz bu üçlü yapının kalbinde “kahvemiz”, çevresinde ise “topluma olan katkımız” ve “sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz” bulunmaktadır.

Telefon: +90 212-4650977
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.starbucks.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Atatürk Havalimanı
Yeşilköy, Bakırköy, İstanbul – Avrupa
Adres tarifi: Dış Hatlar Geliş Terminali

İstanbul - Avrupa Yeşilköy bölgesinde bulunan Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Yeşilköy firması Atatürk Havalimanı Yeşilköy, Bakırköy, İstanbul - Avrupa adresindedir. Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Yeşilköy telefon numarası +90 212-4650977'dır. Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Yeşilköy web sitesi www.starbucks.com.tr dir
Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Yeşilköy bugüne kadar 74 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.