Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Teşvikiye

Starbucks kurulduğu 1971 yılından bu yana, dünyadaki en yüksek kaliteli arabica kahve çekirdeklerini satın almaktadır. Bugün dünya genelinde hizmet veren Starbucks Coffee, kaliteli kahve alımı ve kavurmasında dünyanın önde gelen perakende şirketidir. Starbucks Türkiye’de de 2003 yılından bu yana kusursuz hizmet anlayışı ve şirket ilkelerine olan değişmez bağlılığı ile misafirlerine her fincanda eşsiz Starbucks deneyimini sunmaktadır.
Starbucks Deneyiminin temel parçaları; mağazalarımız, partnerlerimiz (mağaza çalışanlarımız) ve misafirlerimizden oluşmaktadır. Birbirinden ayrılmaz bu üçlü yapının kalbinde “kahvemiz”, çevresinde ise “topluma olan katkımız” ve “sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz” bulunmaktadır.

Telefon: +90 212-2967561
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.starbucks.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Teşvikiye Mah. Güzelbahçe Sok. Yasmin Apt. No:16 K:Giriş
Teşvikiye, Şişli, İstanbul – Avrupa

İstanbul - Avrupa Teşvikiye bölgesinde bulunan Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Teşvikiye firması Teşvikiye Mah. Güzelbahçe Sok. Yasmin Apt. No:16 K:Giriş Teşvikiye, Şişli, İstanbul - Avrupa adresindedir. Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Teşvikiye telefon numarası +90 212-2967561'dır. Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Teşvikiye web sitesi www.starbucks.com.tr dir
Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Teşvikiye bugüne kadar 88 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.