Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Ortaköy

Starbucks kurulduğu 1971 yılından bu yana, dünyadaki en yüksek kaliteli arabica kahve çekirdeklerini satın almaktadır. Bugün dünya genelinde hizmet veren Starbucks Coffee, kaliteli kahve alımı ve kavurmasında dünyanın önde gelen perakende şirketidir. Starbucks Türkiye’de de 2003 yılından bu yana kusursuz hizmet anlayışı ve şirket ilkelerine olan değişmez bağlılığı ile misafirlerine her fincanda eşsiz Starbucks deneyimini sunmaktadır.
Starbucks Deneyiminin temel parçaları; mağazalarımız, partnerlerimiz (mağaza çalışanlarımız) ve misafirlerimizden oluşmaktadır. Birbirinden ayrılmaz bu üçlü yapının kalbinde “kahvemiz”, çevresinde ise “topluma olan katkımız” ve “sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz” bulunmaktadır.

Telefon: +90 212-2583136
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.starbucks.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Mecidiye Mah. Değirmen Sok. No:16
Ortaköy, Beşiktaş, İstanbul – Avrupa

İstanbul - Avrupa Ortaköy bölgesinde bulunan Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Ortaköy firması Mecidiye Mah. Değirmen Sok. No:16 Ortaköy, Beşiktaş, İstanbul - Avrupa adresindedir. Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Ortaköy telefon numarası +90 212-2583136'dır. Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Ortaköy web sitesi www.starbucks.com.tr dir
Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Ortaköy bugüne kadar 184 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.