Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Mecidiyeköy

Starbucks kurulduğu 1971 yılından bu yana, dünyadaki en yüksek kaliteli arabica kahve çekirdeklerini satın almaktadır. Bugün dünya genelinde hizmet veren Starbucks Coffee, kaliteli kahve alımı ve kavurmasında dünyanın önde gelen perakende şirketidir. Starbucks Türkiye’de de 2003 yılından bu yana kusursuz hizmet anlayışı ve şirket ilkelerine olan değişmez bağlılığı ile misafirlerine her fincanda eşsiz Starbucks deneyimini sunmaktadır.
Starbucks Deneyiminin temel parçaları; mağazalarımız, partnerlerimiz (mağaza çalışanlarımız) ve misafirlerimizden oluşmaktadır. Birbirinden ayrılmaz bu üçlü yapının kalbinde “kahvemiz”, çevresinde ise “topluma olan katkımız” ve “sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz” bulunmaktadır.

Telefon: +90 212-2660661
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.starbucks.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Cemal Sahir Cad. Profilo Alışveriş Merkezi No:33 K:Zemin D:49
Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul – Avrupa
Adres tarifi: Profilo Alışveriş Merkezi Zemin Katında

İstanbul - Avrupa Mecidiyeköy bölgesinde bulunan Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Mecidiyeköy firması Cemal Sahir Cad. Profilo Alışveriş Merkezi No:33 K:Zemin D:49 Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul - Avrupa adresindedir. Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Mecidiyeköy telefon numarası +90 212-2660661'dır. Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Mecidiyeköy web sitesi www.starbucks.com.tr dir
Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Mecidiyeköy bugüne kadar 125 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.