Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Maslak

Starbucks kurulduğu 1971 yılından bu yana, dünyadaki en yüksek kaliteli arabica kahve çekirdeklerini satın almaktadır. Bugün dünya genelinde hizmet veren Starbucks Coffee, kaliteli kahve alımı ve kavurmasında dünyanın önde gelen perakende şirketidir. Starbucks Türkiye’de de 2003 yılından bu yana kusursuz hizmet anlayışı ve şirket ilkelerine olan değişmez bağlılığı ile misafirlerine her fincanda eşsiz Starbucks deneyimini sunmaktadır.
Starbucks Deneyiminin temel parçaları; mağazalarımız, partnerlerimiz (mağaza çalışanlarımız) ve misafirlerimizden oluşmaktadır. Birbirinden ayrılmaz bu üçlü yapının kalbinde “kahvemiz”, çevresinde ise “topluma olan katkımız” ve “sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz” bulunmaktadır.

Telefon: +90 212-3282521
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.starbucks.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa Kampüsü Koru Yolu Arı 3 D:L107
Maslak, Şişli, İstanbul – Avrupa

İstanbul - Avrupa Maslak bölgesinde bulunan Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Maslak firması İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa Kampüsü Koru Yolu Arı 3 D:L107 Maslak, Şişli, İstanbul - Avrupa adresindedir. Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Maslak telefon numarası +90 212-3282521'dır. Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Maslak web sitesi www.starbucks.com.tr dir
Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Maslak bugüne kadar 140 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.