Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Maslak

Starbucks kurulduğu 1971 yılından bu yana, dünyadaki en yüksek kaliteli arabica kahve çekirdeklerini satın almaktadır. Bugün dünya genelinde hizmet veren Starbucks Coffee, kaliteli kahve alımı ve kavurmasında dünyanın önde gelen perakende şirketidir. Starbucks Türkiye’de de 2003 yılından bu yana kusursuz hizmet anlayışı ve şirket ilkelerine olan değişmez bağlılığı ile misafirlerine her fincanda eşsiz Starbucks deneyimini sunmaktadır.
Starbucks Deneyiminin temel parçaları; mağazalarımız, partnerlerimiz (mağaza çalışanlarımız) ve misafirlerimizden oluşmaktadır. Birbirinden ayrılmaz bu üçlü yapının kalbinde “kahvemiz”, çevresinde ise “topluma olan katkımız” ve “sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz” bulunmaktadır.

Telefon: +90 212-2859540
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.starbucks.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Reşitpaşa Mah. Eski Büyükdere Cad. No:8 K:Zemin
Maslak, Şişli, İstanbul – Avrupa

İstanbul - Avrupa Maslak bölgesinde bulunan Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Maslak firması Reşitpaşa Mah. Eski Büyükdere Cad. No:8 K:Zemin Maslak, Şişli, İstanbul - Avrupa adresindedir. Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Maslak telefon numarası +90 212-2859540'dır. Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Maslak web sitesi www.starbucks.com.tr dir
Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Maslak bugüne kadar 101 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.