Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Levent

Starbucks kurulduğu 1971 yılından bu yana, dünyadaki en yüksek kaliteli arabica kahve çekirdeklerini satın almaktadır. Bugün dünya genelinde hizmet veren Starbucks Coffee, kaliteli kahve alımı ve kavurmasında dünyanın önde gelen perakende şirketidir. Starbucks Türkiye’de de 2003 yılından bu yana kusursuz hizmet anlayışı ve şirket ilkelerine olan değişmez bağlılığı ile misafirlerine her fincanda eşsiz Starbucks deneyimini sunmaktadır.
Starbucks Deneyiminin temel parçaları; mağazalarımız, partnerlerimiz (mağaza çalışanlarımız) ve misafirlerimizden oluşmaktadır. Birbirinden ayrılmaz bu üçlü yapının kalbinde “kahvemiz”, çevresinde ise “topluma olan katkımız” ve “sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz” bulunmaktadır.

Telefon: +90 212-3530626
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.starbucks.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Büyükdere Cad. Kanyon Alışveriş Merkezi No:185 K:B2 D:185
Levent, Beşiktaş, İstanbul – Avrupa
Adres tarifi: Kanyon Alışveriş Merkezi B2 Katında

İstanbul - Avrupa Levent bölgesinde bulunan Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Levent firması Büyükdere Cad. Kanyon Alışveriş Merkezi No:185 K:B2 D:185 Levent, Beşiktaş, İstanbul - Avrupa adresindedir. Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Levent telefon numarası +90 212-3530626'dır. Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Levent web sitesi www.starbucks.com.tr dir
Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Levent bugüne kadar 99 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.