Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Gayrettepe

Starbucks kurulduğu 1971 yılından bu yana, dünyadaki en yüksek kaliteli arabica kahve çekirdeklerini satın almaktadır. Bugün dünya genelinde hizmet veren Starbucks Coffee, kaliteli kahve alımı ve kavurmasında dünyanın önde gelen perakende şirketidir. Starbucks Türkiye’de de 2003 yılından bu yana kusursuz hizmet anlayışı ve şirket ilkelerine olan değişmez bağlılığı ile misafirlerine her fincanda eşsiz Starbucks deneyimini sunmaktadır.
Starbucks Deneyiminin temel parçaları; mağazalarımız, partnerlerimiz (mağaza çalışanlarımız) ve misafirlerimizden oluşmaktadır. Birbirinden ayrılmaz bu üçlü yapının kalbinde “kahvemiz”, çevresinde ise “topluma olan katkımız” ve “sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz” bulunmaktadır.

Telefon: +90 212-2886729
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.starbucks.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Yıldız Posta Cad. Şişik Apt. No:44 D:3
Gayrettepe, Beşiktaş, İstanbul – Avrupa

İstanbul - Avrupa Gayrettepe bölgesinde bulunan Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Gayrettepe firması Yıldız Posta Cad. Şişik Apt. No:44 D:3 Gayrettepe, Beşiktaş, İstanbul - Avrupa adresindedir. Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Gayrettepe telefon numarası +90 212-2886729'dır. Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Gayrettepe web sitesi www.starbucks.com.tr dir
Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Gayrettepe bugüne kadar 129 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.