Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Florya

Starbucks kurulduğu 1971 yılından bu yana, dünyadaki en yüksek kaliteli arabica kahve çekirdeklerini satın almaktadır. Bugün dünya genelinde hizmet veren Starbucks Coffee, kaliteli kahve alımı ve kavurmasında dünyanın önde gelen perakende şirketidir. Starbucks Türkiye’de de 2003 yılından bu yana kusursuz hizmet anlayışı ve şirket ilkelerine olan değişmez bağlılığı ile misafirlerine her fincanda eşsiz Starbucks deneyimini sunmaktadır.
Starbucks Deneyiminin temel parçaları; mağazalarımız, partnerlerimiz (mağaza çalışanlarımız) ve misafirlerimizden oluşmaktadır. Birbirinden ayrılmaz bu üçlü yapının kalbinde “kahvemiz”, çevresinde ise “topluma olan katkımız” ve “sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz” bulunmaktadır.

Telefon: +90 212-5732348
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.starbucks.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Şenlik Mah. Yeşilköy Asfaltı Harman Sok. Flyinn Alışveriş Ve Yaşam Merkezi No:48 K:-1 D:73
Florya, Bakırköy, İstanbul – Avrupa
Adres tarifi: Flyinn Alışveriş ve Yaşam Merkezi -1. Katında

İstanbul - Avrupa Florya bölgesinde bulunan Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Florya firması Şenlik Mah. Yeşilköy Asfaltı Harman Sok. Flyinn Alışveriş Ve Yaşam Merkezi No:48 K:-1 D:73 Florya, Bakırköy, İstanbul - Avrupa adresindedir. Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Florya telefon numarası +90 212-5732348'dır. Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Florya web sitesi www.starbucks.com.tr dir
Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Florya bugüne kadar 97 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.