Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Etiler

Starbucks kurulduğu 1971 yılından bu yana, dünyadaki en yüksek kaliteli arabica kahve çekirdeklerini satın almaktadır. Bugün dünya genelinde hizmet veren Starbucks Coffee, kaliteli kahve alımı ve kavurmasında dünyanın önde gelen perakende şirketidir. Starbucks Türkiye’de de 2003 yılından bu yana kusursuz hizmet anlayışı ve şirket ilkelerine olan değişmez bağlılığı ile misafirlerine her fincanda eşsiz Starbucks deneyimini sunmaktadır.
Starbucks Deneyiminin temel parçaları; mağazalarımız, partnerlerimiz (mağaza çalışanlarımız) ve misafirlerimizden oluşmaktadır. Birbirinden ayrılmaz bu üçlü yapının kalbinde “kahvemiz”, çevresinde ise “topluma olan katkımız” ve “sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz” bulunmaktadır.

Telefon: +90 212-2821636
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.starbucks.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Nispetiye Cad. Akmerkez Alışveriş Merkezi No:56 K:-1 D:191
Etiler, Beşiktaş, İstanbul – Avrupa
Adres tarifi: Akmerkez Alışveriş Merkezi -1. Katında

İstanbul - Avrupa Etiler bölgesinde bulunan Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Etiler firması Nispetiye Cad. Akmerkez Alışveriş Merkezi No:56 K:-1 D:191 Etiler, Beşiktaş, İstanbul - Avrupa adresindedir. Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Etiler telefon numarası +90 212-2821636'dır. Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Etiler web sitesi www.starbucks.com.tr dir
Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Etiler bugüne kadar 101 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.