Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Çemberlitaş

Starbucks kurulduğu 1971 yılından bu yana, dünyadaki en yüksek kaliteli arabica kahve çekirdeklerini satın almaktadır. Bugün dünya genelinde hizmet veren Starbucks Coffee, kaliteli kahve alımı ve kavurmasında dünyanın önde gelen perakende şirketidir. Starbucks Türkiye’de de 2003 yılından bu yana kusursuz hizmet anlayışı ve şirket ilkelerine olan değişmez bağlılığı ile misafirlerine her fincanda eşsiz Starbucks deneyimini sunmaktadır.
Starbucks Deneyiminin temel parçaları; mağazalarımız, partnerlerimiz (mağaza çalışanlarımız) ve misafirlerimizden oluşmaktadır. Birbirinden ayrılmaz bu üçlü yapının kalbinde “kahvemiz”, çevresinde ise “topluma olan katkımız” ve “sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz” bulunmaktadır.

Telefon: +90 212-5272711
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.starbucks.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Nuruosmaniye Cad. Güraylar Altın No:39 K:Zemin
Çemberlitaş, Fatih, İstanbul – Avrupa
Adres tarifi: Güraylar Altın Zemin Katında

İstanbul - Avrupa Çemberlitaş bölgesinde bulunan Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Çemberlitaş firması Nuruosmaniye Cad. Güraylar Altın No:39 K:Zemin Çemberlitaş, Fatih, İstanbul - Avrupa adresindedir. Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Çemberlitaş telefon numarası +90 212-5272711'dır. Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Çemberlitaş web sitesi www.starbucks.com.tr dir
Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Çemberlitaş bugüne kadar 240 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.