Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Beyoğlu Merkez

Starbucks kurulduğu 1971 yılından bu yana, dünyadaki en yüksek kaliteli arabica kahve çekirdeklerini satın almaktadır. Bugün dünya genelinde hizmet veren Starbucks Coffee, kaliteli kahve alımı ve kavurmasında dünyanın önde gelen perakende şirketidir. Starbucks Türkiye’de de 2003 yılından bu yana kusursuz hizmet anlayışı ve şirket ilkelerine olan değişmez bağlılığı ile misafirlerine her fincanda eşsiz Starbucks deneyimini sunmaktadır.
Starbucks Deneyiminin temel parçaları; mağazalarımız, partnerlerimiz (mağaza çalışanlarımız) ve misafirlerimizden oluşmaktadır. Birbirinden ayrılmaz bu üçlü yapının kalbinde “kahvemiz”, çevresinde ise “topluma olan katkımız” ve “sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz” bulunmaktadır.

Telefon: +90 212-2442118
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.starbucks.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: İstiklal Cad. No:30-32
Beyoğlu Merkez, Beyoğlu, İstanbul – Avrupa
Adres tarifi: T.C. Ziraat Bankası Yanı

İstanbul - Avrupa Beyoğlu Merkez bölgesinde bulunan Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Beyoğlu Merkez firması İstiklal Cad. No:30-32 Beyoğlu Merkez, Beyoğlu, İstanbul - Avrupa adresindedir. Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Beyoğlu Merkez telefon numarası +90 212-2442118'dır. Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Beyoğlu Merkez web sitesi www.starbucks.com.tr dir
Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Beyoğlu Merkez bugüne kadar 111 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.