Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Beşiktaş Merkez

Starbucks kurulduğu 1971 yılından bu yana, dünyadaki en yüksek kaliteli arabica kahve çekirdeklerini satın almaktadır. Bugün dünya genelinde hizmet veren Starbucks Coffee, kaliteli kahve alımı ve kavurmasında dünyanın önde gelen perakende şirketidir. Starbucks Türkiye’de de 2003 yılından bu yana kusursuz hizmet anlayışı ve şirket ilkelerine olan değişmez bağlılığı ile misafirlerine her fincanda eşsiz Starbucks deneyimini sunmaktadır.
Starbucks Deneyiminin temel parçaları; mağazalarımız, partnerlerimiz (mağaza çalışanlarımız) ve misafirlerimizden oluşmaktadır. Birbirinden ayrılmaz bu üçlü yapının kalbinde “kahvemiz”, çevresinde ise “topluma olan katkımız” ve “sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz” bulunmaktadır.

Telefon: +90 212-2590898
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.starbucks.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Barbaros Bulv. Yıldız İş Hanı No:7 K:Giriş
Beşiktaş Merkez, Beşiktaş, İstanbul – Avrupa

İstanbul - Avrupa Beşiktaş Merkez bölgesinde bulunan Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Beşiktaş Merkez firması Barbaros Bulv. Yıldız İş Hanı No:7 K:Giriş Beşiktaş Merkez, Beşiktaş, İstanbul - Avrupa adresindedir. Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Beşiktaş Merkez telefon numarası +90 212-2590898'dır. Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Beşiktaş Merkez web sitesi www.starbucks.com.tr dir
Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Beşiktaş Merkez bugüne kadar 116 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.