Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Bahçelievler Merkez

Starbucks kurulduğu 1971 yılından bu yana, dünyadaki en yüksek kaliteli arabica kahve çekirdeklerini satın almaktadır. Bugün dünya genelinde hizmet veren Starbucks Coffee, kaliteli kahve alımı ve kavurmasında dünyanın önde gelen perakende şirketidir. Starbucks Türkiye’de de 2003 yılından bu yana kusursuz hizmet anlayışı ve şirket ilkelerine olan değişmez bağlılığı ile misafirlerine her fincanda eşsiz Starbucks deneyimini sunmaktadır.
Starbucks Deneyiminin temel parçaları; mağazalarımız, partnerlerimiz (mağaza çalışanlarımız) ve misafirlerimizden oluşmaktadır. Birbirinden ayrılmaz bu üçlü yapının kalbinde “kahvemiz”, çevresinde ise “topluma olan katkımız” ve “sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz” bulunmaktadır.

Telefon: +90 212-5541699
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.starbucks.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Yeni Londra Asfaltı Ömür Plaza K:Zemin D:3
Bahçelievler Merkez, Bahçelievler, İstanbul – Avrupa
Adres tarifi: İncirli Durağı Civarı, Ömür Plaza Zemin Katında

İstanbul - Avrupa Bahçelievler Merkez bölgesinde bulunan Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Bahçelievler Merkez firması Yeni Londra Asfaltı Ömür Plaza K:Zemin D:3 Bahçelievler Merkez, Bahçelievler, İstanbul - Avrupa adresindedir. Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Bahçelievler Merkez telefon numarası +90 212-5541699'dır. Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Bahçelievler Merkez web sitesi www.starbucks.com.tr dir
Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Bahçelievler Merkez bugüne kadar 115 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.