Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Ataköy

Starbucks kurulduğu 1971 yılından bu yana, dünyadaki en yüksek kaliteli arabica kahve çekirdeklerini satın almaktadır. Bugün dünya genelinde hizmet veren Starbucks Coffee, kaliteli kahve alımı ve kavurmasında dünyanın önde gelen perakende şirketidir. Starbucks Türkiye’de de 2003 yılından bu yana kusursuz hizmet anlayışı ve şirket ilkelerine olan değişmez bağlılığı ile misafirlerine her fincanda eşsiz Starbucks deneyimini sunmaktadır.
Starbucks Deneyiminin temel parçaları; mağazalarımız, partnerlerimiz (mağaza çalışanlarımız) ve misafirlerimizden oluşmaktadır. Birbirinden ayrılmaz bu üçlü yapının kalbinde “kahvemiz”, çevresinde ise “topluma olan katkımız” ve “sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz” bulunmaktadır.

Telefon: +90 212-4658368
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.starbucks.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: 9. Ve 10. Kısım İstanbul Kültür Üniversitesi D-100 Yanyol K:-1
Ataköy, Bakırköy, İstanbul – Avrupa

İstanbul - Avrupa Ataköy bölgesinde bulunan Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Ataköy firması 9. Ve 10. Kısım İstanbul Kültür Üniversitesi D-100 Yanyol K:-1 Ataköy, Bakırköy, İstanbul - Avrupa adresindedir. Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Ataköy telefon numarası +90 212-4658368'dır. Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Ataköy web sitesi www.starbucks.com.tr dir
Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Ataköy bugüne kadar 132 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.