Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Ataköy

Starbucks kurulduğu 1971 yılından bu yana, dünyadaki en yüksek kaliteli arabica kahve çekirdeklerini satın almaktadır. Bugün dünya genelinde hizmet veren Starbucks Coffee, kaliteli kahve alımı ve kavurmasında dünyanın önde gelen perakende şirketidir. Starbucks Türkiye’de de 2003 yılından bu yana kusursuz hizmet anlayışı ve şirket ilkelerine olan değişmez bağlılığı ile misafirlerine her fincanda eşsiz Starbucks deneyimini sunmaktadır.
Starbucks Deneyiminin temel parçaları; mağazalarımız, partnerlerimiz (mağaza çalışanlarımız) ve misafirlerimizden oluşmaktadır. Birbirinden ayrılmaz bu üçlü yapının kalbinde “kahvemiz”, çevresinde ise “topluma olan katkımız” ve “sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz” bulunmaktadır.

Telefon: +90 212-5594443
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.starbucks.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: 1. Kısım Bakırköy Sahil Yolu Rauf Orbay Cad. Galleria Alışveriş Merkezi No:13 D:2/a
Ataköy, Bakırköy, İstanbul – Avrupa
Adres tarifi: Galleria Alışveriş Merkezi Bahçesi İçinde, Dış Cafe Mahal

İstanbul - Avrupa Ataköy bölgesinde bulunan Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Ataköy firması 1. Kısım Bakırköy Sahil Yolu Rauf Orbay Cad. Galleria Alışveriş Merkezi No:13 D:2/a Ataköy, Bakırköy, İstanbul - Avrupa adresindedir. Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Ataköy telefon numarası +90 212-5594443'dır. Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Ataköy web sitesi www.starbucks.com.tr dir
Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Ataköy bugüne kadar 103 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.