Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Atakent

Starbucks kurulduğu 1971 yılından bu yana, dünyadaki en yüksek kaliteli arabica kahve çekirdeklerini satın almaktadır. Bugün dünya genelinde hizmet veren Starbucks Coffee, kaliteli kahve alımı ve kavurmasında dünyanın önde gelen perakende şirketidir. Starbucks Türkiye’de de 2003 yılından bu yana kusursuz hizmet anlayışı ve şirket ilkelerine olan değişmez bağlılığı ile misafirlerine her fincanda eşsiz Starbucks deneyimini sunmaktadır.
Starbucks Deneyiminin temel parçaları; mağazalarımız, partnerlerimiz (mağaza çalışanlarımız) ve misafirlerimizden oluşmaktadır. Birbirinden ayrılmaz bu üçlü yapının kalbinde “kahvemiz”, çevresinde ise “topluma olan katkımız” ve “sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz” bulunmaktadır.

Telefon: +90 212-4957114
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.starbucks.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Atakent Mah. Çiçekli Vadi Cad. Arenapark Alışveriş Ve Yaşam Merkezi No:1 K:Zemin D:38
Atakent, Küçükçekmece, İstanbul – Avrupa
Adres tarifi: ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi Zemin Katında

İstanbul - Avrupa Atakent bölgesinde bulunan Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Atakent firması Atakent Mah. Çiçekli Vadi Cad. Arenapark Alışveriş Ve Yaşam Merkezi No:1 K:Zemin D:38 Atakent, Küçükçekmece, İstanbul - Avrupa adresindedir. Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Atakent telefon numarası +90 212-4957114'dır. Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Atakent web sitesi www.starbucks.com.tr dir
Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Atakent bugüne kadar 129 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.