Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Akatlar

Starbucks kurulduğu 1971 yılından bu yana, dünyadaki en yüksek kaliteli arabica kahve çekirdeklerini satın almaktadır. Bugün dünya genelinde hizmet veren Starbucks Coffee, kaliteli kahve alımı ve kavurmasında dünyanın önde gelen perakende şirketidir. Starbucks Türkiye’de de 2003 yılından bu yana kusursuz hizmet anlayışı ve şirket ilkelerine olan değişmez bağlılığı ile misafirlerine her fincanda eşsiz Starbucks deneyimini sunmaktadır.
Starbucks Deneyiminin temel parçaları; mağazalarımız, partnerlerimiz (mağaza çalışanlarımız) ve misafirlerimizden oluşmaktadır. Birbirinden ayrılmaz bu üçlü yapının kalbinde “kahvemiz”, çevresinde ise “topluma olan katkımız” ve “sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz” bulunmaktadır.

Telefon: +90 212-3517714
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.starbucks.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Yıldırım Göker Cad. No:32/a K:Giriş
Akatlar, Beşiktaş, İstanbul – Avrupa
Adres tarifi: Mayadrom Yanı

İstanbul - Avrupa Akatlar bölgesinde bulunan Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Akatlar firması Yıldırım Göker Cad. No:32/a K:Giriş Akatlar, Beşiktaş, İstanbul - Avrupa adresindedir. Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Akatlar telefon numarası +90 212-3517714'dır. Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Akatlar web sitesi www.starbucks.com.tr dir
Starbucks Coffee | İstanbul – Avrupa / Akatlar bugüne kadar 83 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.