Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Yeni Sahra

Starbucks kurulduğu 1971 yılından bu yana, dünyadaki en yüksek kaliteli arabica kahve çekirdeklerini satın almaktadır. Bugün dünya genelinde hizmet veren Starbucks Coffee, kaliteli kahve alımı ve kavurmasında dünyanın önde gelen perakende şirketidir. Starbucks Türkiye’de de 2003 yılından bu yana kusursuz hizmet anlayışı ve şirket ilkelerine olan değişmez bağlılığı ile misafirlerine her fincanda eşsiz Starbucks deneyimini sunmaktadır.
Starbucks Deneyiminin temel parçaları; mağazalarımız, partnerlerimiz (mağaza çalışanlarımız) ve misafirlerimizden oluşmaktadır. Birbirinden ayrılmaz bu üçlü yapının kalbinde “kahvemiz”, çevresinde ise “topluma olan katkımız” ve “sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz” bulunmaktadır.

Telefon: +90 216-6631184
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.starbucks.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Barbaros Mah. Halk Cad. Palladium Alışveriş Merkezi No:8 K:2 D:217
Yeni Sahra, Ataşehir, İstanbul – Asya
Adres tarifi: Palladium Alışveriş Merkezi 2. Katında

İstanbul - Asya Yeni Sahra bölgesinde bulunan Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Yeni Sahra firması Barbaros Mah. Halk Cad. Palladium Alışveriş Merkezi No:8 K:2 D:217 Yeni Sahra, Ataşehir, İstanbul - Asya adresindedir. Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Yeni Sahra telefon numarası +90 216-6631184'dır. Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Yeni Sahra web sitesi www.starbucks.com.tr dir
Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Yeni Sahra bugüne kadar 103 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.