Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Ünalan

Starbucks kurulduğu 1971 yılından bu yana, dünyadaki en yüksek kaliteli arabica kahve çekirdeklerini satın almaktadır. Bugün dünya genelinde hizmet veren Starbucks Coffee, kaliteli kahve alımı ve kavurmasında dünyanın önde gelen perakende şirketidir. Starbucks Türkiye’de de 2003 yılından bu yana kusursuz hizmet anlayışı ve şirket ilkelerine olan değişmez bağlılığı ile misafirlerine her fincanda eşsiz Starbucks deneyimini sunmaktadır.
Starbucks Deneyiminin temel parçaları; mağazalarımız, partnerlerimiz (mağaza çalışanlarımız) ve misafirlerimizden oluşmaktadır. Birbirinden ayrılmaz bu üçlü yapının kalbinde “kahvemiz”, çevresinde ise “topluma olan katkımız” ve “sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz” bulunmaktadır.

Telefon: +90 216-4541560
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.starbucks.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Ünalan Mah. Ayazma Cad. Koç İş Merkezi B Blok No:11
Ünalan, Üsküdar, İstanbul – Asya
Adres tarifi: Koç İş Merkezi İçinde

İstanbul - Asya Ünalan bölgesinde bulunan Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Ünalan firması Ünalan Mah. Ayazma Cad. Koç İş Merkezi B Blok No:11 Ünalan, Üsküdar, İstanbul - Asya adresindedir. Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Ünalan telefon numarası +90 216-4541560'dır. Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Ünalan web sitesi www.starbucks.com.tr dir
Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Ünalan bugüne kadar 170 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.