Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Soğanlık

Starbucks kurulduğu 1971 yılından bu yana, dünyadaki en yüksek kaliteli arabica kahve çekirdeklerini satın almaktadır. Bugün dünya genelinde hizmet veren Starbucks Coffee, kaliteli kahve alımı ve kavurmasında dünyanın önde gelen perakende şirketidir. Starbucks Türkiye’de de 2003 yılından bu yana kusursuz hizmet anlayışı ve şirket ilkelerine olan değişmez bağlılığı ile misafirlerine her fincanda eşsiz Starbucks deneyimini sunmaktadır.
Starbucks Deneyiminin temel parçaları; mağazalarımız, partnerlerimiz (mağaza çalışanlarımız) ve misafirlerimizden oluşmaktadır. Birbirinden ayrılmaz bu üçlü yapının kalbinde “kahvemiz”, çevresinde ise “topluma olan katkımız” ve “sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz” bulunmaktadır.

Telefon: +90 216-5898017
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.starbucks.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Yeni Mah. Pamukkale Sok. No:3
Soğanlık, Kartal, İstanbul – Asya

İstanbul - Asya Soğanlık bölgesinde bulunan Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Soğanlık firması Yeni Mah. Pamukkale Sok. No:3 Soğanlık, Kartal, İstanbul - Asya adresindedir. Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Soğanlık telefon numarası +90 216-5898017'dır. Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Soğanlık web sitesi www.starbucks.com.tr dir
Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Soğanlık bugüne kadar 126 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.