Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Selamiçeşme

Starbucks kurulduğu 1971 yılından bu yana, dünyadaki en yüksek kaliteli arabica kahve çekirdeklerini satın almaktadır. Bugün dünya genelinde hizmet veren Starbucks Coffee, kaliteli kahve alımı ve kavurmasında dünyanın önde gelen perakende şirketidir. Starbucks Türkiye’de de 2003 yılından bu yana kusursuz hizmet anlayışı ve şirket ilkelerine olan değişmez bağlılığı ile misafirlerine her fincanda eşsiz Starbucks deneyimini sunmaktadır.
Starbucks Deneyiminin temel parçaları; mağazalarımız, partnerlerimiz (mağaza çalışanlarımız) ve misafirlerimizden oluşmaktadır. Birbirinden ayrılmaz bu üçlü yapının kalbinde “kahvemiz”, çevresinde ise “topluma olan katkımız” ve “sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz” bulunmaktadır.

Telefon: +90 216-3691458
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.starbucks.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Hacı Mehmet Efendi Cad. No:23 D:1-2
Selamiçeşme, Kadıköy, İstanbul – Asya

İstanbul - Asya Selamiçeşme bölgesinde bulunan Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Selamiçeşme firması Hacı Mehmet Efendi Cad. No:23 D:1-2 Selamiçeşme, Kadıköy, İstanbul - Asya adresindedir. Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Selamiçeşme telefon numarası +90 216-3691458'dır. Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Selamiçeşme web sitesi www.starbucks.com.tr dir
Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Selamiçeşme bugüne kadar 176 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.