Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Orhanlı

Starbucks kurulduğu 1971 yılından bu yana, dünyadaki en yüksek kaliteli arabica kahve çekirdeklerini satın almaktadır. Bugün dünya genelinde hizmet veren Starbucks Coffee, kaliteli kahve alımı ve kavurmasında dünyanın önde gelen perakende şirketidir. Starbucks Türkiye’de de 2003 yılından bu yana kusursuz hizmet anlayışı ve şirket ilkelerine olan değişmez bağlılığı ile misafirlerine her fincanda eşsiz Starbucks deneyimini sunmaktadır.
Starbucks Deneyiminin temel parçaları; mağazalarımız, partnerlerimiz (mağaza çalışanlarımız) ve misafirlerimizden oluşmaktadır. Birbirinden ayrılmaz bu üçlü yapının kalbinde “kahvemiz”, çevresinde ise “topluma olan katkımız” ve “sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz” bulunmaktadır.

Telefon: +90 216-5932810
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.starbucks.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Orta Mah. Üniversite Cad. No:27
Orhanlı, Tuzla, İstanbul – Asya

İstanbul - Asya Orhanlı bölgesinde bulunan Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Orhanlı firması Orta Mah. Üniversite Cad. No:27 Orhanlı, Tuzla, İstanbul - Asya adresindedir. Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Orhanlı telefon numarası +90 216-5932810'dır. Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Orhanlı web sitesi www.starbucks.com.tr dir
Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Orhanlı bugüne kadar 118 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.