Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Kadıköy Merkez

Starbucks kurulduğu 1971 yılından bu yana, dünyadaki en yüksek kaliteli arabica kahve çekirdeklerini satın almaktadır. Bugün dünya genelinde hizmet veren Starbucks Coffee, kaliteli kahve alımı ve kavurmasında dünyanın önde gelen perakende şirketidir. Starbucks Türkiye’de de 2003 yılından bu yana kusursuz hizmet anlayışı ve şirket ilkelerine olan değişmez bağlılığı ile misafirlerine her fincanda eşsiz Starbucks deneyimini sunmaktadır.
Starbucks Deneyiminin temel parçaları; mağazalarımız, partnerlerimiz (mağaza çalışanlarımız) ve misafirlerimizden oluşmaktadır. Birbirinden ayrılmaz bu üçlü yapının kalbinde “kahvemiz”, çevresinde ise “topluma olan katkımız” ve “sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz” bulunmaktadır.

Telefon: +90 216-5410303
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.starbucks.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Bahariye Cad. Nihal Sok. No:13
Kadıköy Merkez, Kadıköy, İstanbul – Asya
Adres tarifi: Boğa Heykeli Karşısı

İstanbul - Asya Kadıköy Merkez bölgesinde bulunan Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Kadıköy Merkez firması Bahariye Cad. Nihal Sok. No:13 Kadıköy Merkez, Kadıköy, İstanbul - Asya adresindedir. Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Kadıköy Merkez telefon numarası +90 216-5410303'dır. Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Kadıköy Merkez web sitesi www.starbucks.com.tr dir
Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Kadıköy Merkez bugüne kadar 116 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.