Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Ihlamurkuyu

Starbucks kurulduğu 1971 yılından bu yana, dünyadaki en yüksek kaliteli arabica kahve çekirdeklerini satın almaktadır. Bugün dünya genelinde hizmet veren Starbucks Coffee, kaliteli kahve alımı ve kavurmasında dünyanın önde gelen perakende şirketidir. Starbucks Türkiye’de de 2003 yılından bu yana kusursuz hizmet anlayışı ve şirket ilkelerine olan değişmez bağlılığı ile misafirlerine her fincanda eşsiz Starbucks deneyimini sunmaktadır.
Starbucks Deneyiminin temel parçaları; mağazalarımız, partnerlerimiz (mağaza çalışanlarımız) ve misafirlerimizden oluşmaktadır. Birbirinden ayrılmaz bu üçlü yapının kalbinde “kahvemiz”, çevresinde ise “topluma olan katkımız” ve “sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz” bulunmaktadır.

Telefon: +90 216-5265559
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.starbucks.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. M1 Meydan Alışveriş Merkezi No:64 D:243
Ihlamurkuyu, Ümraniye, İstanbul – Asya
Adres tarifi: M1 Meydan Alışveriş Merkezi İçinde

İstanbul - Asya Ihlamurkuyu bölgesinde bulunan Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Ihlamurkuyu firması Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. M1 Meydan Alışveriş Merkezi No:64 D:243 Ihlamurkuyu, Ümraniye, İstanbul - Asya adresindedir. Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Ihlamurkuyu telefon numarası +90 216-5265559'dır. Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Ihlamurkuyu web sitesi www.starbucks.com.tr dir
Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Ihlamurkuyu bugüne kadar 125 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.