Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / İçerenköy

Starbucks kurulduğu 1971 yılından bu yana, dünyadaki en yüksek kaliteli arabica kahve çekirdeklerini satın almaktadır. Bugün dünya genelinde hizmet veren Starbucks Coffee, kaliteli kahve alımı ve kavurmasında dünyanın önde gelen perakende şirketidir. Starbucks Türkiye’de de 2003 yılından bu yana kusursuz hizmet anlayışı ve şirket ilkelerine olan değişmez bağlılığı ile misafirlerine her fincanda eşsiz Starbucks deneyimini sunmaktadır.
Starbucks Deneyiminin temel parçaları; mağazalarımız, partnerlerimiz (mağaza çalışanlarımız) ve misafirlerimizden oluşmaktadır. Birbirinden ayrılmaz bu üçlü yapının kalbinde “kahvemiz”, çevresinde ise “topluma olan katkımız” ve “sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz” bulunmaktadır.

Telefon: +90 216-4480198
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.starbucks.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Eski Genoto Arsası Carrefoursa K:Giriş D:3
İçerenköy, Ataşehir, İstanbul – Asya
Adres tarifi: Hal Binası Yanı, CarrefourSA Giriş Katında

İstanbul - Asya İçerenköy bölgesinde bulunan Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / İçerenköy firması Eski Genoto Arsası Carrefoursa K:Giriş D:3 İçerenköy, Ataşehir, İstanbul - Asya adresindedir. Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / İçerenköy telefon numarası +90 216-4480198'dır. Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / İçerenköy web sitesi www.starbucks.com.tr dir
Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / İçerenköy bugüne kadar 123 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.