Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Esentepe

Starbucks kurulduğu 1971 yılından bu yana, dünyadaki en yüksek kaliteli arabica kahve çekirdeklerini satın almaktadır. Bugün dünya genelinde hizmet veren Starbucks Coffee, kaliteli kahve alımı ve kavurmasında dünyanın önde gelen perakende şirketidir. Starbucks Türkiye’de de 2003 yılından bu yana kusursuz hizmet anlayışı ve şirket ilkelerine olan değişmez bağlılığı ile misafirlerine her fincanda eşsiz Starbucks deneyimini sunmaktadır.
Starbucks Deneyiminin temel parçaları; mağazalarımız, partnerlerimiz (mağaza çalışanlarımız) ve misafirlerimizden oluşmaktadır. Birbirinden ayrılmaz bu üçlü yapının kalbinde “kahvemiz”, çevresinde ise “topluma olan katkımız” ve “sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz” bulunmaktadır.

Telefon: +90 216-2901661
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.starbucks.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Esentepe Mah. Bağımsız Bölüm Mustafa Kemal Cad. B Blok No:66 D:8
Esentepe, Kartal, İstanbul – Asya

İstanbul - Asya Esentepe bölgesinde bulunan Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Esentepe firması Esentepe Mah. Bağımsız Bölüm Mustafa Kemal Cad. B Blok No:66 D:8 Esentepe, Kartal, İstanbul - Asya adresindedir. Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Esentepe telefon numarası +90 216-2901661'dır. Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Esentepe web sitesi www.starbucks.com.tr dir
Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Esentepe bugüne kadar 122 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.