Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Erenköy

Starbucks kurulduğu 1971 yılından bu yana, dünyadaki en yüksek kaliteli arabica kahve çekirdeklerini satın almaktadır. Bugün dünya genelinde hizmet veren Starbucks Coffee, kaliteli kahve alımı ve kavurmasında dünyanın önde gelen perakende şirketidir. Starbucks Türkiye’de de 2003 yılından bu yana kusursuz hizmet anlayışı ve şirket ilkelerine olan değişmez bağlılığı ile misafirlerine her fincanda eşsiz Starbucks deneyimini sunmaktadır.
Starbucks Deneyiminin temel parçaları; mağazalarımız, partnerlerimiz (mağaza çalışanlarımız) ve misafirlerimizden oluşmaktadır. Birbirinden ayrılmaz bu üçlü yapının kalbinde “kahvemiz”, çevresinde ise “topluma olan katkımız” ve “sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz” bulunmaktadır.

Telefon: +90 216-3590044
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.starbucks.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Bağdat Cad. No:337 K:Zemin
Erenköy, Kadıköy, İstanbul – Asya
Adres tarifi: Galip Paşa Cami Karşısı

İstanbul - Asya Erenköy bölgesinde bulunan Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Erenköy firması Bağdat Cad. No:337 K:Zemin Erenköy, Kadıköy, İstanbul - Asya adresindedir. Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Erenköy telefon numarası +90 216-3590044'dır. Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Erenköy web sitesi www.starbucks.com.tr dir
Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Erenköy bugüne kadar 105 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.