Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Çubuklu

Starbucks kurulduğu 1971 yılından bu yana, dünyadaki en yüksek kaliteli arabica kahve çekirdeklerini satın almaktadır. Bugün dünya genelinde hizmet veren Starbucks Coffee, kaliteli kahve alımı ve kavurmasında dünyanın önde gelen perakende şirketidir. Starbucks Türkiye’de de 2003 yılından bu yana kusursuz hizmet anlayışı ve şirket ilkelerine olan değişmez bağlılığı ile misafirlerine her fincanda eşsiz Starbucks deneyimini sunmaktadır.
Starbucks Deneyiminin temel parçaları; mağazalarımız, partnerlerimiz (mağaza çalışanlarımız) ve misafirlerimizden oluşmaktadır. Birbirinden ayrılmaz bu üçlü yapının kalbinde “kahvemiz”, çevresinde ise “topluma olan katkımız” ve “sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz” bulunmaktadır.

Telefon: +90 216-3220548
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.starbucks.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Rüzgarlıbahçe Mah. Ihlamur Sok. No:3/a
Çubuklu, Beykoz, İstanbul – Asya

İstanbul - Asya Çubuklu bölgesinde bulunan Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Çubuklu firması Rüzgarlıbahçe Mah. Ihlamur Sok. No:3/a Çubuklu, Beykoz, İstanbul - Asya adresindedir. Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Çubuklu telefon numarası +90 216-3220548'dır. Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Çubuklu web sitesi www.starbucks.com.tr dir
Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Çubuklu bugüne kadar 198 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.