Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Bostancı

Starbucks kurulduğu 1971 yılından bu yana, dünyadaki en yüksek kaliteli arabica kahve çekirdeklerini satın almaktadır. Bugün dünya genelinde hizmet veren Starbucks Coffee, kaliteli kahve alımı ve kavurmasında dünyanın önde gelen perakende şirketidir. Starbucks Türkiye’de de 2003 yılından bu yana kusursuz hizmet anlayışı ve şirket ilkelerine olan değişmez bağlılığı ile misafirlerine her fincanda eşsiz Starbucks deneyimini sunmaktadır.
Starbucks Deneyiminin temel parçaları; mağazalarımız, partnerlerimiz (mağaza çalışanlarımız) ve misafirlerimizden oluşmaktadır. Birbirinden ayrılmaz bu üçlü yapının kalbinde “kahvemiz”, çevresinde ise “topluma olan katkımız” ve “sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz” bulunmaktadır.

Telefon: +90 216-6589350
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.starbucks.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: İskele Cad. No:4 D:4
Bostancı, Kadıköy, İstanbul – Asya

İstanbul - Asya Bostancı bölgesinde bulunan Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Bostancı firması İskele Cad. No:4 D:4 Bostancı, Kadıköy, İstanbul - Asya adresindedir. Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Bostancı telefon numarası +90 216-6589350'dır. Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Bostancı web sitesi www.starbucks.com.tr dir
Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Bostancı bugüne kadar 140 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.