Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Atatürk

Starbucks kurulduğu 1971 yılından bu yana, dünyadaki en yüksek kaliteli arabica kahve çekirdeklerini satın almaktadır. Bugün dünya genelinde hizmet veren Starbucks Coffee, kaliteli kahve alımı ve kavurmasında dünyanın önde gelen perakende şirketidir. Starbucks Türkiye’de de 2003 yılından bu yana kusursuz hizmet anlayışı ve şirket ilkelerine olan değişmez bağlılığı ile misafirlerine her fincanda eşsiz Starbucks deneyimini sunmaktadır.
Starbucks Deneyiminin temel parçaları; mağazalarımız, partnerlerimiz (mağaza çalışanlarımız) ve misafirlerimizden oluşmaktadır. Birbirinden ayrılmaz bu üçlü yapının kalbinde “kahvemiz”, çevresinde ise “topluma olan katkımız” ve “sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz” bulunmaktadır.

Telefon: +90 216-4550266
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.starbucks.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: 41. Ada Ataşehir Bulv. Ata Çarşı 4-1 Blok D:13-14-15
Atatürk, Ataşehir, İstanbul – Asya
Adres tarifi: Ata Çarşı İçinde

İstanbul - Asya Atatürk bölgesinde bulunan Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Atatürk firması 41. Ada Ataşehir Bulv. Ata Çarşı 4-1 Blok D:13-14-15 Atatürk, Ataşehir, İstanbul - Asya adresindedir. Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Atatürk telefon numarası +90 216-4550266'dır. Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Atatürk web sitesi www.starbucks.com.tr dir
Starbucks Coffee | İstanbul – Asya / Atatürk bugüne kadar 125 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.