Le Pain Quotidien | İstanbul – Avrupa / Levent

Doğallık ve sadeliği her zaman ön planda tutan Le Pain Quotidien’in, en belirgin karakteristik özelliklerinden biri tahta uzun masaları.  Le Pain Quotidien, organik ekmekler, çorbalar, salatalar, makarnalar, iştah açıcı tartine ve muffin çeşitleri, kahvaltılıklar ve her biri taze olarak hazırlanan özel tatlılardan oluşan menüsü ile misafirlerinin sevdikleri ile beraber bu masa etrafında keyifli saatler geçirmelerini hedefliyor.
LePain Quotidien, misafilerine mağazaları dışında evlerinde de bu keyfi yaşayabilmeleri için perakende ürünleri de satışa sunmakta.  Yarım ya da çeyrek olarak da satın alabileceğiniz organik ekmek çeşitleri, özel kavanozlarda satışa sunulan organik reçeller ve sürülebilir çikolatalar bu ürünlerden bazıları. Özel zeytinyağı, güneşte kurutulmuş domatesler ve özel pesto sosu da yemeklerinize tat katmak için ideal.

Telefon: +90 212-3530677
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.lepainquotidien.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Büyükdere Cad. Kanyon Alışveriş Merkezi No:185 K:Giriş D:140/b
Levent, Beşiktaş, İstanbul – Avrupa
Adres tarifi: Kanyon Alışveriş Merkezi Giriş Katında

İstanbul - Avrupa Levent bölgesinde bulunan Le Pain Quotidien | İstanbul – Avrupa / Levent firması Büyükdere Cad. Kanyon Alışveriş Merkezi No:185 K:Giriş D:140/b Levent, Beşiktaş, İstanbul - Avrupa adresindedir. Le Pain Quotidien | İstanbul – Avrupa / Levent telefon numarası +90 212-3530677'dır. Le Pain Quotidien | İstanbul – Avrupa / Levent web sitesi www.lepainquotidien.com.tr dir
Le Pain Quotidien | İstanbul – Avrupa / Levent bugüne kadar 93 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.