Le Pain Quotidien | İstanbul – Avrupa / İstinye

Doğallık ve sadeliği her zaman ön planda tutan Le Pain Quotidien’in, en belirgin karakteristik özelliklerinden biri tahta uzun masaları.  Le Pain Quotidien, organik ekmekler, çorbalar, salatalar, makarnalar, iştah açıcı tartine ve muffin çeşitleri, kahvaltılıklar ve her biri taze olarak hazırlanan özel tatlılardan oluşan menüsü ile misafirlerinin sevdikleri ile beraber bu masa etrafında keyifli saatler geçirmelerini hedefliyor.
LePain Quotidien, misafilerine mağazaları dışında evlerinde de bu keyfi yaşayabilmeleri için perakende ürünleri de satışa sunmakta.  Yarım ya da çeyrek olarak da satın alabileceğiniz organik ekmek çeşitleri, özel kavanozlarda satışa sunulan organik reçeller ve sürülebilir çikolatalar bu ürünlerden bazıları. Özel zeytinyağı, güneşte kurutulmuş domatesler ve özel pesto sosu da yemeklerinize tat katmak için ideal.

Telefon: +90 212-3455366
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.lepainquotidien.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Pınar Mah. İstinye Bayırı Cad. İstinyepark Alışveriş Merkezi No:11 K:Giriş D:F319
İstinye, Sarıyer, İstanbul – Avrupa
Adres tarifi: İstinyePark Alışveriş Merkezi Giriş Katında

İstanbul - Avrupa İstinye bölgesinde bulunan Le Pain Quotidien | İstanbul – Avrupa / İstinye firması Pınar Mah. İstinye Bayırı Cad. İstinyepark Alışveriş Merkezi No:11 K:Giriş D:F319 İstinye, Sarıyer, İstanbul - Avrupa adresindedir. Le Pain Quotidien | İstanbul – Avrupa / İstinye telefon numarası +90 212-3455366'dır. Le Pain Quotidien | İstanbul – Avrupa / İstinye web sitesi www.lepainquotidien.com.tr dir
Le Pain Quotidien | İstanbul – Avrupa / İstinye bugüne kadar 160 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.