Le Pain Quotidien | İstanbul – Avrupa / Göktürk

Doğallık ve sadeliği her zaman ön planda tutan Le Pain Quotidien’in, en belirgin karakteristik özelliklerinden biri tahta uzun masaları.  Le Pain Quotidien, organik ekmekler, çorbalar, salatalar, makarnalar, iştah açıcı tartine ve muffin çeşitleri, kahvaltılıklar ve her biri taze olarak hazırlanan özel tatlılardan oluşan menüsü ile misafirlerinin sevdikleri ile beraber bu masa etrafında keyifli saatler geçirmelerini hedefliyor.
LePain Quotidien, misafilerine mağazaları dışında evlerinde de bu keyfi yaşayabilmeleri için perakende ürünleri de satışa sunmakta.  Yarım ya da çeyrek olarak da satın alabileceğiniz organik ekmek çeşitleri, özel kavanozlarda satışa sunulan organik reçeller ve sürülebilir çikolatalar bu ürünlerden bazıları. Özel zeytinyağı, güneşte kurutulmuş domatesler ve özel pesto sosu da yemeklerinize tat katmak için ideal.

Telefon: +90 212-3223569
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.lepainquotidien.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Kahvealtı Mevki İstanbul Cad. Telekom Sok. Sinasos Alışveriş Ve Yaşam Merkezi No:12 K:Giriş D:2
Göktürk, Eyüp, İstanbul – Avrupa
Adres tarifi: Sinasos Alışveriş ve Yaşam Merkezi Giriş Katında

İstanbul - Avrupa Göktürk bölgesinde bulunan Le Pain Quotidien | İstanbul – Avrupa / Göktürk firması Kahvealtı Mevki İstanbul Cad. Telekom Sok. Sinasos Alışveriş Ve Yaşam Merkezi No:12 K:Giriş D:2 Göktürk, Eyüp, İstanbul - Avrupa adresindedir. Le Pain Quotidien | İstanbul – Avrupa / Göktürk telefon numarası +90 212-3223569'dır. Le Pain Quotidien | İstanbul – Avrupa / Göktürk web sitesi www.lepainquotidien.com.tr dir
Le Pain Quotidien | İstanbul – Avrupa / Göktürk bugüne kadar 159 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.